Nová fasáda

21. 1. 2015 | milerova | 3860× přečteno

Nemocnice prokoukla, pacienti vítají nový vzhled historické budovy

Mulačova nemocnice se po dlouhých letech může pochlubit novým kabátem, k oživení vzhledu historické budovy napomohla rekonstrukce fasády celého objektu.

Rekonstrukce fasády je jedním z prvních kroků, které jsme v rámci oživení nemocnice plánovali a nyní i dokončili. Také nový informační systém uvnitř nemocnice realizovaný v tomto roce již napomáhá pacientům k lepší orientaci v budově. Další kroky k modernizaci tohoto prostředí i v interiéru budovy budou následovat.

Naším dlouhodobým cílem je splatit historický dluh této budově a nemocnici tak vrátit její původní jméno i věhlas profesionální péče kvalifikovaných lékařů, příjemného rodinného prostředí se vstřícným personálem. Plzeňanům tak již nyní můžeme nabídnout komplexní zdravotní péči pod jednou střechou naší nemocnice s novou tváří, ale s dlouholetou tradicí.