Mulačova nemocnice v síti Privamed

1. 1. 2014 | machy | 5691× přečteno

Změna vlastníka nemocnice

Od 1. ledna 2014 se nemocniční síť PRIVAMED rozrostla o další zařízení. K plzeňské Městské nemocnici a Masarykově nemocnici v Rakovníku přibyla Mulačova nemocnice v Plzni.

Nově je tak Privamed rozšířen například o gynekologii, porodnici a neonatologii, kterými dosud společnost v Plzni nedisponovala, a také o chirurgické obory, které dosud provozovala jen v tzv. jednodenním režimu.

Provoz Mulačovy nemocnice, dříve známé jako „škodovácké“, zůstane zachován bez větších změn, nadále budou pacientům k dispozici všechny obory. Zachován zůstane i její název. Díky fungování dvou plzeňských nemocnic pod stejným vedením dojde k rozšíření spektra výkonů, které bude Privamed v Plzni pacientům poskytovat, společnost bude mít širší zázemí i personální obsazení. Nemocnice je smluvním zařízením všech zdravotních pojišťoven, a tak je zde prakticky veškerá péče hrazena ze zdravotního pojištění pacientů.