Proktologie

Proktologická poradna

MUDr. Ivan Vlasák
e-mail: ivlasak@mulacovanemocnice.cz

Ordinační hodiny:

čtvrtek      12.00 – 14.30
 

Naše chirurgické oddělení v rámci koloproktologie nabízí pacientům komplexní péči v oblasti chirurgických onemocnění konečníku a tlustého střeva.

Jedná se především o onemocnění projevující se krvácením z konečníku (jako jsou např. hemoroidy, polypy či nádory konečníku a střev) nebo zánětlivá onemocnění
a poranění konečníku (jako jsou např. abscesy, píštěle, trhliny konečníku apod.).

S touto problematikou jsou u nás léčeni pacienti z Plzně, Plzeňského kraje, ale i mimo něj. Výhodou pro ně jsou kratší objednací doby.

Kromě běžného vyšetření poskytujeme i léčbu těchto onemocnění endoskopickými metodami. Mezi další výhody našeho pracoviště patří návaznost na gastroenterologickou ambulanci při vyšetření těchto pacientů, kteří mají např. krvácení z konečníku či střev, mají poruchy vyprazdňování nebo bolesti břicha a konečníku. Po stanovení diagnózy, je zde možnost komplexní chirurgické léčby těchto onemocnění - např. u konečníku operace hemoroidů, trhlin, píštělí, abscesů nebo operace nádorů a polypů střev.

V případě výše uvedených zdravotních obtíží se s důvěrou obraťte na naši poradnu pod vedením MUDr. Ivana Vlasáka a objednejte se na úvodní konzultaci a vyšetření na tel. 377 677 158.

Přehled ordinačních hodin ke stažení v PDF zde.

 

Souhlasím se vším