18. 3. 2020 | milerova | 5104× přečteno

Informace o novinkách, změnách nebo omezení provozu ambulancí, oddělení apod.

ZÁKAZ NÁVŠTĚV!

S ohledem na nepříznivou epidemiologickou situaci platí od 7. 3. 2020 do odvolání zákaz návštěv na všech odděleních naší nemocnice.

Tímto nařízením společně chráníme naše pacienty a Vám blízké osoby.
Děkujeme za pochopení.

6. 3. 2020
Vedení Mulačovy nemocnice

Opatření Mulačovy nemocnice v souvislosti s COVID-19.

Vzhledem k aktuální situaci a dalšího vývoje pandemie s účinností od středy 18. března 2020 není již možná přítomnost doprovodné osoby u porodu.
Velice nás tato situace mrzí, chápeme vaše případné rozhořčení, ale bohužel je třeba chránit nejen matky a děti, ale i personál, který musí být připraven postarat se trvale o všechny rodičky i v nadcházejícím náročném období.
Věříme, že to pochopíte.

Upozornění pro těhotné - pravidelné setkání rodiček s vedením porodnice je bohužel vzhledem k aktuální situaci v souvislosti s pandemií do odvolání zrušeno. Až to bude možné, opět zveřejníme naplánované termíny.
Sledujte náš web i fce, budeme vás určitě hned informovat.