Posuzování způsobilosti k TV a sportu

Ambulance pro konziliární posuzování zdravotní

způsobilosti k TV a sportu

Od dubna 2015 je v Mulačově nemocnici každé pondělí v provozu nová ambulance pod vedením prim. MUDr. Jiřího Lišky, CSc., v níž lze vyšetřit a vydat konziliární hodnocení zdravotní způsobilosti dítěte pro posudek k výkonnostnímu sportu v dětském a dorostovém věku, následně vystaveném praktickým lékařem pro děti a dorost (dále jen PLDD).

Ordinační hodiny:
každé pondělí od 13.30 -14.30 hod.

Ambulanci najdete v přízemí Mulačovy nemocnice, 2. dveře vpravo od hl. vchodu (Interní ambulance II.)
Informace a objednávky na tel. 377 677 136 (pouze v ordinačních hodinách ambulance tj. každé pondělí 13,30-14,30 hod.)

S sebou si přinesete:

• vyplněný dotazník - ke stažení ZDE
  • stručný výpis od svého praktického dětského lékaře o nejzávažnějších změnách zdravotního stavu (včetně potvrzení o očkování)
  • konziliární posouzení zdravotní způsobilosti - ke stažení ZDE
  • žádost vysílající organizace - ke stažení ZDE

Vyšetření moči, EKG a popř. další bude provedeno na místě.

Poplatek za konziliární vyšetření činí 400,- Kč (bude placeno v pokladně nemocnice).

Info pro PLDD: dovolujeme si upozornit, že při poradně nadále, stejně jako v minulosti, vyšetřujeme děti s juvenilní hypertenzí (vč. ECHO, bicyklové ergometrie, monitorace TK a EKG).